Çetin Ceviz Ödülleri yarışmasında en iyi proje dalında finaldeyiz.

KARAOKLAR EKOLOJİK HAYAT ÇİFTLİĞİ FİNALDE…

TPYME (Türk Proje Yönetim Meslek Enstitüsü) ‘nin düzenlediği “Çetin Ceviz” ödülleri yarışmasında Karaoklar Ekolojik Hayat Çiftliği olarak katıldığımız “En İyi Proje” dalında; Yenilik, Geliştirme, Teknoloji, Yöntem, Uygulama konularında sağladığı katmadeğer, kuruma ve ülkeye kazandırdığı değerler gibi kriterlerde yapılan incelemeler sonucunda çok değerli kurum ve kuruluşlar arasından Common Future-İzmir Çiğli Belediyesi ve MPRL-SDV (USA) İnc. ve Uni of Houston İşbirliği projesi ile birlikte ilk 3’e girerek finale kalmıştır. 
2017 TPYME’nin “Çetin Ceviz” ödülleri 9 Mart Perşembe günü Ankara Mövenpick Otel’de Mehmet AUF sunumu ile gerçekleştirilecek olan ödül töreninde sahiplerini bulacaktır. 
Böylesine değerli ve prestijli bu ödül için finale kalmamızda ve bu heyecanı yaşamımızda emeği geçen başta çalışma arkadaşlarımız olmak üzere Demirci halkı, ve TPYME 2017 Düzenleme Komitesine teşekkür ediyoruz. İnşallah 9 Mart’ta bu değerli Ödül’ü Demirci’ mize kazandırmış olarak döneceğiz. 

Bu site, size daha iyi bir göz atma deneyimi sunmak için çerezler kullanır. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.