Üretim merkezinden mesajınız var… Merhaba Kara Oklar dostları,

Çiftliğimize hoş geldiniz. Sizlerin doğa dostu olduğunu ve doğru ve bilinçli beslenmeye önem verdiğini çok iyi biliyoruz.  Kara Oklar çalışanları olarak her çeşit üretimin bütün aşamalarında büyük bir titizlikle çalıştığımızı bilmenizi istiyoruz. Hijyen ve sağlık kurallarına özellikle çok dikkat ediyoruz. Ekolojik bir çiftlik olmanın verdiği sorumluluk ve bilinçle hareket ediyoruz. Üretimde hiçbir katkı maddesi kullanmadığımız gibi çiftlik yaşamında da toprağı, suyu, havayı kirletebilecek her türlü maddeden uzak duruyoruz.

Çiftliğimizde yetişen meyve ve sebzelerden ürettiğimiz yiyecek maddelerinde tuz ve şeker kullanmaktan kaçınıyoruz. Ancak bazı durumlarda koruyucu olarak tuz kullanmak gerektiğinde deniz tuzunu mümkün olan en düşük miktarda ekliyoruz.

Verdiğimiz tüm bu emeğin en büyük mükafatı sizlerin bize güven duyması olacak. Kara Oklar’dan her ne alıyorsanız emin olun katkısız ve en doğal haliyle sizlere ulaşması için özen gösteriliyor. Ürünler siz değerli dostlarımızın siparişleri üzerine özenle hazırlanıp kargoya teslim ediliyor.

Umarız Kara Oklar markasını beğenirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz ve desteklediğiniz için çok çok teşekkür ederiz. Ziyarete de bekleriz :)

 17,00 KDV(8%) Dahil
 55,00 KDV(8%) Dahil

İşlenmiş Ürünler

Armut Sirkesi

 40,00 KDV(8%) Dahil

Meyve/Sebze Ürünleri

Ceviz İçi 200g

 35,00 KDV(8%) Dahil
 25,00 KDV(8%) Dahil
 15,00 KDV(8%) Dahil

İşlenmiş Ürünler

Lavanta Kesesi 30g

 20,00 KDV(8%) Dahil